Vodafone Yenilenen 7GB internet Tarifesi 27 TL

Ustody.com’dan hepinize merhaba Vodafone’un faturasız abonelerine özel Yenilenen tarifeleri, 1 ay beklemeye gerek kalmadan istediğiniz zaman tekrardan satın almanızı sağlıyor. Vodafone’a yeni abone olan ya da numarasını taşıyarak geçen herkes bu tarifelerden yararlanabilir.

Tarifeden yararlanabilmek için YENILENEN7GB yazıp 7000’e sms göndermeniz yeterli. Kampanya tarihi 30 Ağustos’ta yeni abone almayacaktır.

Paketi iptal etmek için IPTAL YENILENEN7GB yazıp 3636‘ya göndererek paketi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Yenilenen 7GB internet Tarifesi kampanya detayları

  • Yenilenen tarifelerden Vodafone’a yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen Türk , Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir.
  • Yenilenen 7GB kapsamında 27 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 7GB sahibi olurlar. Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
  • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir.
  • Dakika için 61,34 kr / 60 saniye, kısa mesaj için 44 kr / 1 adettir. Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için aboneye Cebinize Uyan Internet hakkı otomatik olarak devreye girer.
  • Abonenin 5 TL’den daha az bakiyesi varsa standart internet aşım ücreti uygulanır. ( Internet için 2 Kr / 100 KB) Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır.
  • Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir.
  • Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki standart ücretler üzerinden ücretlendirilir. Bu tarifelerdeki aboneleri tarifeyi 30 gün dolmadan yenilemeyi sağlayan Tarife Yenileme Servisi’nden yararlanabilir. Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir
Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir