Vodafone Red’li Yaz Sosyal Paketi

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ustody.com ramazan tatilinden sonra yazılarına devam ediyor. İlk bahsetmek istediğimiz kampanya Vodafon’dan Vodafone Red’liler Yaz Boyunca Sınırsız Video ve Sosyal Medyanın Keyfini Çıkaracak.

Müşterilerine dijital hayatın keyfini yaşatmayı hedefleyen Vodafone Red, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz sezonuna yönelik ayrıcalıklar sunuyor. Vodafone Red, yaza özel geliştirdiği ve “Red’li Yaz Video” ve “Red’li Yaz Sosyal” tarifeleriyle müşterilerine seçtikleri tarifeye göre video izleme veya sınırsız sosyal medya kullanma imkânı veriyor.

Vodafone Red, müşterilerinin yaz keyfini artıracak iki özel tarife geliştirdi. Yeni “Red’li Yaz Video” ve “Red’li Yaz Sosyal” tarifelerinden satın alan müşteriler, ayda sadece 79 TL‘ye 12 GB mobil internet ve her yöne 1500 dakikanın yanı sıra sınırsız video izleme veya sınırsız sosyal medya kullanma avantajına da sahip olacak.Kontratsız tarife ücreti 109 TL’dir

“Red’li Yaz Video”  ve “Red’li Yaz Sosyal” tarifeleri kapsamında ayda sadece 79 TL’ye 12 GB mobil internet, her yöne 1500 dakika, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma sunulurken, “Red’li Yaz Video” tarifesinde ise sınırsız YouTube ve İzlesene, “Red’li Yaz Sosyal” tarifesinde sınırsız Facebook, Instagram, Twitter; yer alıyor.

Vodafone Red’in yeni tarifeleri ayrıca, JBL Flip3 Bluetooth Hoparlör, Aksesuar Hediye Çeki, Ekranım Güvende paketi ve Samsung A30 akıllı telefonunu 120 TL indirimle sunuyor. 

Vodafone Red’in yeni yaz tarifelerinden yararlanmak isteyenlerin Ağustos sonuna kadar vodafone.com.tr adresini ya da Vodafone  Mağazalarını ziyaret etmeleri yeterli oluyor. 

Kaynak : http://medyamerkezi.vodafone.com.tr/basin-bultenleri/05-06-2019-329

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.