Vodafone Red First 40 GB internet Paketi

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ustody.com’dan hepinize merhaba arkadaşlar Bu yazımda sizlere Vodafone’nın 40 gb paketi olan Red First tarifesinden kısaca bahsedeceğim.

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir. o Redli 40 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 219 TL karşılığında Kontratlı 189 TL olarak Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 4000 dakika arama,yurt içi heryöne 4000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 40GB cepten internet hakkına sahip olur.

  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. o Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kullanılmadığında kullanım 120TL’de durdurulur.
  • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
  • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.

Kaynak : https://www.vodafone.com.tr/Red/red-first.php#vodafoneluyum

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.