Vodafone Ramazan Kolay Paket 12, Kolay Paket 16 Ve kolay Paket 20 Kampanyaları

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ramazan ayına özel vodafone kampanyaları Vodafone Ramazan kampanyaları arasında özel paketler siz vodafonluları bekliyor.

Faturasız müşterilerin faydalanabileceği Kolay Paket 12 , Kolay Paket 16 Kolay Paket 20 kampanyalarından bahsedeceğim. Bu paketler tüm bireysel faturasız Vodafone müşterileri faydalanabilecektir

1.Kolay Paket 12 Ramazan kapsamında 40 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 1000 SMS, yurtiçi heryöne 12 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2,5 TL sahibi olurlar.

2.Kolay Paket 16 Ramazan kapsamında 50 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 1000 SMS, yurtiçi heryöne 16 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2,5 TL sahibi olurlar.

3.Kolay Paket 20 Ramazan kapsamında 60 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 1000 SMS, yurtiçi heryöne 20 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2,5 TL sahibi olurlar

Vodafone Kolay Paketler Nasıl Satın Alınır?

 • Vodafone Yanımda Uygulamasından ya da Vodafone.com.tr adresinden belirtilen ücret karşılığında satın alabilirsiniz.
 • Hattınıza gelecek olan tanımlanma mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Paket içerikleri yurt içinde geçerlidir.
 • Kampanya Vodafone Faturasız aboneler için geçerlidir.

Vodafone Ramazan Kolay paket paket detayları

 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi bayiye yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir. *Abone paket değişikligi yaptığı durumda paketi kapsamında hattına yüklenen dakika hakkı 28 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir. *Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. *Paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. *Bu pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.