Vodafone Freezone Saçma Güzel internet paketi kampanyaları

Hepinize merhaba arkadaşlar Vodafone Freezone Saçma Güzel tarifeleri benzersiz avantajları ile rakiplerinin çok ötesinde internet deneyimlerini müşterilerine yaşatmaya devam ediyor. 

Vodafone Bedava İnternet Paketleri bol GB’ lı tarifelerinin yanında seçeceğiniz uygulamalarda kotadan tüketmeden sınırsız internetin rahatlığına adım atıyorsunuz. Bu yazımda sizlere Saçma güzel Faturasız İnternet Paketlerinden bahsedeceğim.

Saçma Güzel 6 Vodafone Faturasız İnternet Paketi

3 GB’ı seçeceğiniz paketten olmak üzere toplamda 6 GB internet Saçma Güzel 6′ paketinde sizi bekliyor. Whatsapp diğer tüm saçma güzel paketlerinde olduğu gibi bunda da sınırsız. Sesli ve görüntülü aramalarda değil sadece mesajlaşmalarda sınırsız whatsapp kullanabiliyorsunuz. Yine de dışarıya çıktığınızda whatsapp kapatmadan gönlünüzce gezmenin keyfi tabi ki Vodafone’ da!

Saçma Güzel 6 Faturasız Tarife: 6 GB internet, 750 DK konuşma ve 250 SMS aylık sadece : 28 TL

Saçma Güzel 8 Vodafone Faturasız İnternet Paketi

Bu tarifenin 6. tarifeden fiyat farkı sadece 4TL. Evet 4 TL fazla ödeyerek 8 GB interneti dilediğiniz gibi yanınızda taşıyabilirsiniz. Vodafone faturasız en uygun paketler arasında sayabileceğimiz Saçma Güzel 8 Faturasız İnternet Paketi aylık sadece 32 TL ücretle sınırsız whatsapp’la beraber seçeceğiniz instagram, video veya müzik paketinide cebinize hediye ediyor. Özetle bakacak olursak paketin avantajları şu şekilde:

Saçma Güzel 8 Faturasız Tarife: 8 GB internet, 750 DK konuşma ve 250 SMS aylık sadece : 32TL

Saçma Güzel 14 Vodafone Faturasız İnternet Paketi

“Ben internetsiz yapamam, dilediğim gibi video, müzik ve instagram kullanmazsam kafayı yerim” diyen mobil internet tutkunu gençler için ( gençler diyoruz çünkü bu paketler 26 yaşını geçmeyenler için) kotayı biraz yükselten Vodafone, Saçma Güzel 14 Paketi ile 7 GB’ı seçeceğin paketten bedava internet olmak üzere toplamda 14 GB interneti özgürce kullanımınıza sunuyor. Whatsapp’ı saymaya gerek bile duymuyorum çünkü Vodafone dünyasında bunlar sıradan avantajlar.

Saçma Güzel 14 Faturasız Tarife: 8 GB internet, 750 DK konuşma ve 250 SMS aylık sadece : 43TL

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Nasıl Kullanılır?

Seçeceğin Saçma Güzel Faturasız Tarifeler arasından herhangi birinin aktivasyonunu tamamladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasının ‘Ek Paketler’ bölümünden paket seçimini yapmanız gerekiyor.

 • İnstagram Paketi: Tarifene tanımlı kotan kadar ek internetini instagram uygulamasına özel kafana göre kullanabilirsiniz.
 • Müzik Paketi: Bu paketi seçmeniz durumunda internet kotan (GB) kadar ek internetini Spotify, Power App, Karanaval ve Fenomen uygulamalarında dilediğin gibi kullanabileceksiniz.
 • Gamer Video Paketi: Youtube ve PlayZ uygulamalarında dilediğiniz gibi video surf yapmaya ne dersiniz? Eğer aşırı instagram tutkunu değilseniz Bu paketi seçmenizi tavsiye ederiz çünkü video uygulamarında müzik dinleme keyfinide yaşayabiliyorsunuz zaten:)
 • Saçma Güzel Faturasız Tarifeler 7-26 yaş arasındaki numara taşıma, yeni hat alımı ile gelen ve mevcut bireysel faturasız ablonelikler için geçerlidir
Share

You may also like...

4 Responses

 1. sinnm dedi ki:

  saçma güzel s faturalı hatta yeni geçiş yaptım seçtiğim ek paket olan video paketi yerine instagram paketi geldi, değişim için vodafone yanımda uygulamasını kullanmam gerekiyormuş fakat orada bulamıyorum nasıl değiştirceğimi.

 2. Dilara dedi ki:

  Aynen bende seçemedim yardımcı olun ya

 3. kezban dedi ki:

  Ben yeni geçtim saçma güzel 6 tarifesine ama instagram paketi yok yanimda uygulamasından yapıyorum abonelik durumunuz bu paketi yapmaya uygun değil diyor sadece 3 GB var su anda

 4. Ulas dedi ki:

  Ben çözümünü buldum arkdaslar istiyen varsa mesaj atabilir yardimci olurum instagram- uzunkala75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir