Vodafone Faturasız Yenilenen Tarifeler 2019

Merhaba arkadaşlar vodafone kullanıcılarına özel faturasız tarifeler için Yenilenen Tarifeleri nedir? bu konudan biraz bahsedeceğim.

Yenilenen Tarifelerle artık kontrol sizde!30 gün bekleme koşulu olmadan istediğiniz anda tarifenizi yeniden satın alabilirsiniz.Yenilenen tarifeleri Vodafone Faturasız müşterilere sunulan tarifelerdir. yenilenen Tarifeleri’ne geçişte bir kısıt/engel var mıdır? (yaş ,blacklist, cep aran list,mernis vb..) Yenilenen tarifelerden tüm Vodafone faturasız aboneler yararlanabilir.Vodafone bayilerinden, Çağrı Merkezinden, OSS ve Yanımda uygulamasından tarifeye giriş yapılabilir.

Faturasız Yenilenen Tarife detayları

  • Yenilenen tarifelerden tüm vodafone Faturasız aboneleri yararlanabilir.
  • Tarifeye giriş yapan aboneler, Yenilenen 2 GB kapsamında 25TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.
  • Yenilenen 4 GB kapsamında 30 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 4 GB sahibi olurlar.
  • Yenilenen 6 GB kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 6 GB sahibi olurlar.
  • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
  • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir. (Dakika için 56,7 kr / 60 saniye, kısa mesaj için 40 kr / 1 adet)
  • Tarife ve internet paketi dışındaki internet kullanımları için aboneye Cebinize Uyan İnternet hakkı otomatik olarak devreye girer. Abonenin 5 TL’den daha az bakiyesi varsa standart internet aşım ücreti uygulanır. (İnternet için 2 Kr / 100 KB)
  • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
  • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki standart ücretler üzerinden ücretlendirilir.

Kaynak : vodafone.com.tr

Share

You may also like...

1 Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir