Vodafone 750 DK ve 2 GB internet Kolay Paket 2 Tarifesi

Hepinize merhaba Kolay Paket 2 Vodafone aboneleri tarafından en çok satın alınan paket olma ünvanını elinde taşıyor. Adı üstünde kolayca satın alınan ve hızlıca yüklenebilen dakika, SMS ve internet paketleri ile işinizi hızlıca görebilirsiniz.

Vodafone Kolay paketleri Cep merkezlerinden ya da Vodafone Yanımda uygulamasından satın alabilirsiniz. Kolay paketleri sadece Vodafone bireysel faturasız ses hattı sahipleri satın alabilirler. Kolay Paket kullanım hakları 28 gün boyunca geçerli olacaktır.

Paketi alan aboneler, bu paket kapsamında kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 1000 SMS, yurtiçi heryöne 2 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2.5 TL sahibi olurlar.

Kullanılmayan haklar bu süre sonunda otomatik olarak silinir. Bu paket tekrar etmeyen bir pakettir. 28 gün dolduktan sonra kullanımlar devretmez; tekrar satın almanız durumunda kullanım yapabilirsiniz. Hattınıza üst üste istediğiniz kadar Kolay Paket yükleme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Kolay paket 2 kampanya detayları

  • Kolay Paket 2 paketinden, tüm bireysel faturasız Vodafone müşterileri faydalanabilecektir.
  • Paketi alan aboneler, bu paket kapsamında kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 1000 SMS, yurtiçi heryöne 2 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2.5 TL sahibi olurlar.
  • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
  • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
  • Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
  • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi bayiye yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
  • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
  • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
  • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
  • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir