Turkcell Süper Avantaj 4 GB internet Paketi Kampanyası

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hepinize merhaba değerli arkadaşlar Turkcell kampanyalarından bahsetmeye devam ediyoruz.

Turkcelli’lere Özel Yeni Hazır Kart Sadakat Programı kapsamında sunulan Super Avantaj 4 GB Paketi ile 30 TL ücret ile 500 dakika konuşma, 4 GB interne ve 1000 SMS ile mesajlaşabilme imkanı sunuyor Super Avantaj 4 GB tarifesine kayıt olmak için Turkcell’in resmi internet sayfasına bakabilirsiniz.

PaketİçerikFiyat
Super Avantaj 4 GB Paketi30 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, 4 GB,1000 SMS, Dergilik aboneliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet30 TL

Süper Avantaj 4 GB Kampanya detayları

  • Yeni Hazır Kart Sadakat Programı kriterlerini sağlayan bireysel Hazır Kart’lı aboneler faydalanabilir.
  • Yeni Hazır Kart Sadakat Programık apsamında sunulan Super Avantaj 4 GB paketinden aşağıda kriterleri belirtilen kitlelere uyum sağlayan aboneler yararlanabilir.
    • 1: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. 
    • 2: Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, paket dışı ses harcaması 7 TL ve üzeri olan aboneler. .
    • 3:  Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
  • Paketler kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, MB’ların ücretlendirme periyodu 100 kb’tır. Daha fazla bilgi için bu linki ziyaret edebilirsiniz.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.