Turkcell #senyapdiye Kampanyası Devam Ediyor!

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Merhabalar Turkcell kullanıcılarının Yoğun isteği üzerine efsane kampanyası #senyapdiye 25GB hediyesiyle yeniden uzatıldı.

Sizde Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce harcayacağınız gb ler turkcellden sizleri bekliyor.

Turkcell #senyapdiye Kampanyası Detayları

  • #senyapdiye kampanyası 22 Nisan- 2 Haziran’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimiz hediye GB’lar kazanacaklar.
  • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
  • Kmpanyaya katılmak isteyenler, BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.
  • Kampanyanın geçerli olduğu dönem içerisinde, katılımcı her hafta kampanyada belirlenmiş Turkcell uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceği bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağı internet hediyesine sahip olacaktır.
  • Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır.
  • Kampanya haftaları ve koşullara göre kazanılacak hediyeler:
  • Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından #senyapdiye kanalını takip etmelisiniz.

Kaynak : https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/sen-yap-diye-devam-ediyor

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.