Turkcell Rahat Plus 1GB Paketi

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ustody’den merhaba 6.05.2019 tarihi itibariyle Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 1GB internet, 30GB BIP’ten BIP’e görüşmede geçerli internet,

BIP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 25GB saklama alanı, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB ve Yaani’de aramalar için geçerli 3GB internet içeren “Rahat Plus 1GB Paketi” sunulacaktır. Paketten lansman tarihi itibariyle yalnızca son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel müşteriler yararlanabilecektir.

Tekrarsız veya tekrarlı paket alımları lansman tarihi itibariyle Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya 23.05.2019 tarihi itibariyle Dijital Operatör uygulamamızdan da yapılabilir. 

Tarife/Paket kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Tarife/Paket hangi yönlere geçerlidir? 

16.05.2019 tarihi itibariyle Turkcell Rahat Tarifesi altında yurtiçi her yöne 500dk, yurtiçi her yöne 100 SMS ve 1GB internet, 30GB BIP’ten BIP’e görüşmede geçerli internet, BIP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5GB ve lifebox’ta 25GB saklama alanı, Dergilik’te geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB ve Yaani’de aramalar için geçerli 3GB internet içeren “Rahat Plus 1GB Paketi” sunulacaktır.

Tarife/paket değişikliğim ne zaman devreye girer? Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarife’ye geçen müşterilerimiz, tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Dakikalarınız, SMS ve internet paketleriniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir.

Tarife/Paket her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilenme SMS’i gelir mi?

Müşteri isteğine bağlı olarak tekrarlı veya tekrarsız şekilde paket alınır. Müşterilerimiz tekrarlı paket alırsa, her ay paket yenilenir. Tekrarsız paket alan müşteriler diledikleri zaman paketlerini yenileyebilirler. 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.