Turkcell Lifecell Fırsat Ekstra

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ustody.com’dan merhaba Turkcell’in Lifecell Fırsat Ekstra Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 1.000 dakika, 100 SMS ve uygulamalarda geçerli internet içerir(TV+ 5GB, fizy 5GB, Lifebox 5GB, Dergilik 1GB Facebook & Twitter’da geçerli 2GB)

30.05.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliğ yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
LIFECELLFIRSATEKSTRA yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

30.05.2019 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1.000 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 5 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1.000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet internet içeren “Lifecell Fırsat Ekstra paketi” sunulacaktır. Paket ücreti KDV, ÖİV dâhil 54 TL olacaktır.

Lifecell ile her şey için istediğin kadar internet!

  • BiP’ten BiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
  • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV
  • Fizy’de geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar müzik 
  • Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğiniz kadar depolayın
  • Dergilik’te geçerli 1 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
  • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.