Turkcell Lifecell+ Eko 5 gb internet Paketi

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hepinize merhaba arkadaşlar internet paketlerinden devam ediyoruz bu yazımız’da Operatör devi Turkcell’in Lifecell + Eko paketinden bahsedeceğiz.

Turkcell Lifecell + Eko Paketini 2 ayrı abonelik sistemi ile sunmakta birincisi aylık abonelik ikincisi yıllık abonelik olarak kullanıcıların hizmetine sundu.

Paket içeriğinde Lifecell+ Eko Paketi 2,5 GB, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS ve 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içermekte. Fiyatlandırma ve detaylara geçelim.

Turkcell Lifecell+ Eko Kampanyası Yıllık ve Aylık abonelik ücretleri ve detayları

Yıllık abonelik

5 Gb internet yıllık abonelikte aylık 34.90 TL ‘dir Lifecell+ Eko Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS ve 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.

Aylık abonelik

2.5 Gb internet Aylık abonelikte ücret olarak 34.90 TL‘dir Lifecell+ Eko Paketi 2,5 GB, her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS ve 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 50 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.