Turkcell Hoş Geldin 1GB Tarifesi

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ustody.com’dan hepinize merhaba arkadaşlar Turkcelliler için güzel bi kampanya Hoş Geldin 1GB Paketi ile 1GB internet, her yöne 500 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB hediye interneti Turkcell sizler için sunuyor

Bu tarifeden yararlana bilmek için Öncelikle numaranızı Turkcell Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekmetedir. Ardından yukardaki paketi satın almak için HOS GELDIN 1GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsin

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir?

Hoş Geldin 1GB kapsamında yurt içi her yöne 500dk, 1000 SMS, BiP kullanımlarında geçerli 1GB internet, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır.

Kampanya hangi yönlere geçerlidir?  

Yurtiçi her yöne geçerlidir.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Başvuru SMS’ i attığınız ve hattınızda yeterli bakiye olduğu takdirde faydalar hattınıza yüklenir ve kullanabileceğinize ilişkin bilgilendirme SMS’i gönderilir veya Turkcell Satış noktalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alarak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi? 

SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe ve hatta yeterli bakiye bulunması durumunda paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. POS kanalından yapılan katılımlarda kampanya yenilenmez. Bilgilendirme SMS’i gelir.

Kampanya detayları

  • 12.04.2019 itibarıyla son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 1GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1GB internet faydası otomatik olarak yüklenecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Hoş Geldin 1GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
  • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1GB + BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB alacaklardır.

Kaynak : www.turkcell.com.tr

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.