Turkcell GNÇ Fırsat Pro paketi

Hepinize merhaba arkadaşlar Turkcell’den fırsat paketi ile karşınızdayız bu paket ikiye ayrılmaktadır birincisi GNÇ Fırsat Pro AYLIK paketidir GNÇ Fırsat Pro Paketi 7 GB internet, her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 250 SMS ve ve uygulamalarda geçerli internet içerir(TV+ 5 GB, fizy 5 GB, Lifebox 5 GB, Dergilik 1 GB, BiP 5GB) olarak 50 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

ikinci paket GNÇ Fırsat Pro YILLIK paketidir GNÇ Fırsat Pro Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 14GB her yöne internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5GB internet kullanabilirsiniz. Her yöne 1000 dakika, 250 SMS ve uygulamalarda geçerli internet içerir (TV+ 5GB, fizy 5GB, Lifebox 5GB, Dergilik 1GB) bu pakete’de 59 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

GNÇ Fırsat Pro14 GB + Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5 GB+ her yöne 1000dk + her yöne 250 SMS59 TL
  • GNÇ Fırsat Pro Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 14 GB her yöne geçerli internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS kullanabilirsiniz. 5 GB BiP’te geçerli internet, lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB ve lifebox’ta 10 GB saklama alanı, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB internet içerir.
  • GNÇ Fırsat Pro Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
  • 02.08.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelen, 25 yaş ve altındaki müşteriler faydalanabilir.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.  
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Paket ile ilgili paket bitimi dahil diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir