Turkcell GNÇ Avantaj 6 GB internet paketi

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hepinize merhaba arkadaşlar ustody.com haftanın son gününde Turkcell GNÇ avantaj 6 gb paketi kampanyasından bahsedeceğim. 25 yaş ve altına özel; her yöne 6GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet ve daha fazlası GNÇ Avantaj 6 GB Paketi Turkcell kullanıcıları yararlanabilir

GNÇ Avantaj 6GB kapsamında her yöne 6 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet, yurt içi her yöne 750 dk, yurt içi her yöne 250 SMS, , fizy’de geçerli 5 GB ve fizy başlangıç üyeliği, Dergilik’te geçerli 5 GB ve BiP’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır.

Faturasız GNÇ Aantaj 6GB Paketi’ni almak için GNC AVANTAJ 6 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Paket ismiPaket özellikleriÜcret
GNÇ Avantaj 6 GB6 GB + Youtube, Instagram,
Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB+
her yöne 750dk + her yöne 250 SMS
34 TL 

Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir.Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.