Turkcell Faturalı tarife Lifecell Super Mix 3 GB 86 TL

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ustody.com’dan hepinize merhaba Turkcell faturalı abonelerine özel Lifecell tarifesinden bahsedeceğiz.Lifecell Super Mix tarifesi,  içeriğinin bolluğu ve çeşitliliği ile göz dolduruyor. Üstelik bu fırsattan mevcut Turkcell aboneleri ile yeni gelen müşteriler faydalanabiliyor. Ayrım yapmaması gerçekten güzel.

Lifecell Süper Mix Paket ile Instagram’dan Facebook’a, Youtube’dan Twitter ve Spotify’a onlarca uygulamadan oluşan uygulama havuzundan seçeceğin 4 uygulamayı dilediğince kullanabilir, 500 dakika ile doya doya konuşabilirsin. Ek 3GB ile de ne yapacağın sana kalmış. Üstelik ek ücret ödemeden Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani de paketinizde!

Lifecell Super Mix tarifesi seçeceğiniz dört adet uygulamada geçerli tam 20 GB internet sunuluyor. Her yöne 500 dakikaile de konuşma ihtiyacı çözümü sağlanıyor. Ek 3 GB ile diğer internet kullanımlarınız sorun olmaktan çıkartılıyor. 20 GB interneti tam 10 adet mobil uygulamada dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Üstelik ek ücret ödemeden Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani çözümleri de sizleri bekliyor. Paketiniz yurt dışı kullanımlarında da geçerli. 

Kampanya ile ilgili detaylar için tıklayınız

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.