Türk Telekom Selfy Sarı Paket ile Aylık 10 GB internet 29 TL

Hepinize merhaba arkadaşlar. Mobil operatör tarifelerinden devam ediyoruz, İnternet kullanımı fazlasıyla olan genç kullanıcılar için Türk Telekom Selfy Sarı paketi ile geliyor.

10 GB interneti bulunan bu pakete 25 yaş ve altı müşteriler kayıt olabilmektedir. Diğer operatörlerin gençlere yönelik tarifelerine karşı Türk Telekom’un Selfy tarifeleri bulunmaktadır. Bu tarifeler diğer operatörlere göre daha avantajlı gözüküyor.

Türk Telekom Selfy Sarı Paket Tarifesinin Detayları

Selfy Sarı Paketin 10 gb interneti olduğunu daha önce belirtmiştik. Bunun yanında bir ay kullanabileceğiniz her yöne 750 dk ve her yöne 5000 sms verilmektedir. Bu paketin bir diğer özelliği ise bir ayın dolmasını beklemeden istediğiniz zaman tekrar yenilebilir olmasıdır.

Yani paketi aylık satın aldıktan sonra 20. günü sms ve dakikanız bitti. Tekrar bir mesaj atarak paketi tekrar satın alabilirsiniz. Bunun dışında paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internet paketi yoksa tarifen üzerinden ücretlendirilir. Kullanılmayan faydalar belirtilen süre sonunda silinir.

Paketi satın alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 paketleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerden birinde olmanız gerekir.

Türk Telekom Selfy Sarı Paket Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Paketten faydalanmak için öncelikle Selfy üyesi olmalısınız. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilseniz paketi almak için SARI TCKN yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz. (TCKN yazan yere TC Kimlik numaranızı yazmalısınız.)
  • Selfy Sarı Paketi satın almak için faturasız hattından SARI yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Ardından talebiniz değerlendirilsin ve en kısa sürede SMS ile kayıt olduğuna dair bilgilendirme mesajı gelsin. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayarak kayıt işlemi yapabilirsiniz.
  • Faturasız mobil hat sahipleri faydalanabilirler.

Ayrıca bunun yanısıra Türk Telekom Bedava İnternet kategorimizi ziyaret ederek size uygun ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir