Türk Telekom Selfy Dijital Small Paketi

Ustody.com operatörlerin kampanyalarından bahsetmeye devam ediyor selfy dijital small paketinin avantajlarından bahsedeceğiz.

Selfy Dijital Small Paketi ile ayda 33 TL’ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 5 GB seni bekliyor.Selfy Dijital Small Paketine katılmak için faturasız hattından DIJITAL SMALL yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Selfy Dijital small paketi kampanya detayları

  • Paketi alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
  • Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için DIJITAL SMALL yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • Selfy Dijital Small Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 23 TL’dir, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifendekiler içinse 33 TL’dir.
Hangi Paket?Selfy Dijital Small Paketi
Ne Alırım?Yurt içi konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin 5 GB
Ne Öderim?33 TL / AY
Nasıl Alırım?DIJITAL SMALL yaz 4545‘e gönder
Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir