Türk Telekom Fırsat 3GB, 5GB ve 7GB Paketleri

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ustody.com’dan selam. Türk telekom’un fırsat tarifelerinden devam ediyoruz.Faturasız Fırsat Paketleri, ihtiyacınıza göre 3GB, 5GB ya da 7GB cepten internet seçenekleri ve her yöne 750 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom’da!

Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Fırsat 3GB Paketi’nin fiyatı aylık 22 TL, Fırsat 5GB Paketi’nin fiyatı aylık 28 TL ve Fırsat 7GB Paketi’nin fiyatı aylık 33 TL’dir.Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.

Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Hangi Paket?Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?
Fırsat 3GB Paketi30 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
3GB Cepten İnternet
22 TL / AyFIRSAT 3GB yaz 5555’e gönder
Fırsat 5GB Paketi30 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
5GB Cepten İnternet
28 TL / AyFIRSAT 5GB yaz 5555’e gönder
Fırsat 7GB Paketi30 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
7GB Cepten İnternet
33 TL / AyFIRSAT 7GB yaz 5555’e gönder

Kampanya detayları

  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. 3GB paketi iptali için IPTAL FIRSAT 3GB, 5GB paketi iptali için IPTAL FIRSAT 5GB ve 7GB paketi iptali için IPTAL FIRSAT 7GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
  • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.

Kaynak : https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/firsat-3-5-7-gb-paketleri.aspx

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.