Turk Telekom Çok Net Paket

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ustody.com’dan hepinize merhaba değerli arkadaşlar tarifelere devam ediyoruz.

Woops; daha fazla internet istediğini biliyor, senin için “çok net” bir paket sunuyor.Çok Net Paket’te yurtiçi her yöne 750 dakika , her yöne 5000 SMS ve 3 GB cepten internet sadece 35 TL!Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve COKNET yazıp 4545 ‘e SMS gönderin, Çok Net Paket cebinize gelsin.

Paket?Çok Net Paket
Ne Alırım?Her Yöne 750 DK + Her Yöne 5000 SMS + 3 GB Cepten İnternet
Ne Öderim?35 TL / AY
Nasıl Alırım?COKNET yaz 4545 ‘e gönder

Türk Telekom çok net paket kampanya detayları

 • Avea’nın bireysel faturasız tarifelerine son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla gelmemiş müşteriler, yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 3 GB cepten internet içeren Çok Net Paket’ten faydalanabileceklerdir.
 • Woopslu müşterilerimiz “COKNET” yazıp 4545’e göndererek; 7-25 yaş arasındaki Woopslu olmayan müşterilerimiz TC kimlik numaralarını kullanarak COKNET TC KIMLIK NO yazıp 4545’e SMS göndererek hem Woops’a hem de Çok Net Paket’ine kayıt olabilirler.
 • Çok Net Paket’in ücreti 35 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • Faturasız tekliften Avea’nın, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi ve Hemşehrim tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.
 • Çok Net Paket’in kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Çok Net Paket’i kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Çok Net Paket’i 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Çok Net Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar  COKNET yazıp  4545 ‘e göndererek, Çok Net Paketi’ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin  IPTAL COKNET yazarak  4545 e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 
 • Çok Net Paket’in kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.