Türk Telekom Bağlan 150 Paketi 10 TL

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türktelekom’dan Bağlan 150 Paketi ile her yöne 150 dk ve 1 GB cepten internet sadece 20 TL ücretle sahip olabilirsiniz.

Sizde Türk telekom Mobil’in faturasız tarifelerine katılın ve  BAGLAN150  yazıp  5555 ‘e SMS gönderin,  Bağlan 150 Paketi’niz cebinize gelsin.Bağlan 150 Paketi’nden hem numarasını Türk telekom Mobil’e taşıyan müşteriler hem de yeni faturasız hat alan müşteriler faydalanabilir.

Hangi Paket? Bağlan 150 Paketi
Ne Alırım?Her yöne 150 Dk + 1 GB İnternet
Ne Öderim?20 TL
Nasıl Alırım?BAGLAN150 yaz 5555’e ücretsiz SMS gönder

Bağlan 150 Paketi Kampanya detayları

  • Numarasını taşıyarak , yeni bir hat alarak veya BİMcell tarifesinden TT Mobil’in bireysel faturasız tarifelerine geçerek gelen müşteriler her yöne 150 dakika ve 1 GB internet kullanımı içeren Bağlan 150 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir. 
  • Bağlan 150 Paketi yeni müşteri ücreti 20 TL’dir. TT Mobil paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
  • Numarasını taşıyarak, yeni bir hat alarak veya BİMcell tarifesinden TT Mobil’in bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Bağlan 150 Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, TT Mobil bireysel faturasız tarifelere gelmelerinin ardından 30 gün içinde BAGLAN150 yazıp, 5555’e mesaj atarak Bağlan 150 Paketi’nin yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir. 
  • Paketten faydalanmak isteyen müşterilerin TT Mobil’in faturasız Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki tarifelerinde bulunmaları gerekmektedir.  
  • Numara taşıma ile gelen ve Bağlan 150 Paketi’nin yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil’e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil’den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.  
  • Bağlan 150 Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.  
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.