Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB Ek İnternet kampanyası

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ustody.com’dan merhaba Türk Telekom 7 TL’ye 2GB Ek İnternet Paketi Kampanyası ile 7 TL karşılığında 2 GB cepten internet satın alabilirsiniz. Faturalı ve Faturasız Türk Telekom’lular bu paketi satın alabilirler.

Daha önce de müşterilerine birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleyen Türk Telekom bu kampanyasıyla da müşterilerinin gönlünü kazanıyor. 4.5G Lansmanı ile satışı yapılan kampanyadan mevcut faturalı ve faturasız TT aboneleri yararlanabilecektir.İndirimli paketler dışında hediye GB almak isterseniz Türk Telekom Bedava internet yazımızda bulunan kampanyaları kullanabilirsiniz.

Türk Telekom mevcut mobil abonelerine özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarife/paketlerini 2GB arttırma fırsatı sunuluyor. Böylece 4.5G lansmanıyla beraber müşterilere internet faydalarını arttırma avantajı sağlanmış oluyor. Bu sayede aboneler çok uygun fiyata daha fazla internet kullanabiliyorlar.

Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB internet Nasıl Yapılır ?

  • Türk Telekom mevcut mobil aboneleri; 2GB EK yazıp 5555’e mesaj gönderip, mevcut paket ve tarife fiyatına ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha eklerler.
  • Paketi gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kullanımınız ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları gönderilir.
  • İndirimli internet paketi yurt içinde yapacağınız kullanımlar için geçerlidir.
  • Paket hakkında çok daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldıktan sonra satın alabilirsiniz.

7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanya detayları

Faturasız:

  • Faturasız hat kullanan aboneler Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB tarifelerinden son 30 gündür faydalanan aboneler, paket fiyatlarına ek 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden faydalanabilecektir.

Faturalı:

  • Aboneler; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma taahhüdü verip kayıt olabilirler. Pakete kaydolan aboneler; 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL’ye, 12 fatura döneminin sonrasındaysa aylık 15 TL’ye paketten yararlanabilirler.
  • Pakete kayıt olan abonelerin, paket taahhüdünün bozulmaması için 12 fatura dönemi boyunca pakette kalması gerekir.
  • Pakete kayıt olarak, ilk 12 fatura dönemi içinde paketi iptal eden, hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan abonelerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında 15 TL’lik taahhütsüz ücret üzerinden o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı çıkacak olan faturasına yansıtılır.
  • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak Paketler hariç tüm bireysel faturalı aboneler bu indirimli pakete kayıt olabilirler.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.