Türk telekom 4.5 G 30 GB internet kampanyası

Hepinize merhaba Hemen Türk Telekom’dan mükemmel bir fırsat daha sizlerle buluşuyo. Sizde hemen Türk telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.Yapmanız gereken şey 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın.

Kampanya kapsamında kurumsal faturalı Türk telekom müşterilerine özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.Kampanyadan 28.08.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan kurumsal faturalı ses hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir.Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 28.08.2019 tarihinden sonra değiştiren müşterilerimiz kaydolabilirsiniz.

Kampanya detayları

  • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devretmez, silinir.
  • Her abone kampanyaya yalnızca 1 kez katılabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
  • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda, uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.  Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
  • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30 yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir