Turk Telekom Selfy Dijital Medium Paketi

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ustody.com’dan hepinize merhaba Türk telekom kampanyalarından devam ediyoruz.Selfy Dijital Medium Paketi ile ayda 45 TL’ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 10 GB sizleri bekliyor!Selfy Dijital Medium Paketi ile ayda 45 TL’ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 10 GB satın alabilirsiniz.

Selfy Dijital Medium Paketine katılmak için faturasız hattından DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Türk Telekom Medium Paket detayları

  • Paketi alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
  • Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için DIJITAL MEDIUM yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • Selfy Dijital Medium Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 33 TL’dir, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifendekiler içinse 45 TL’dir.
Hangi Paket?Selfy Dijital Medium Paketi
Ne Alırım?Yurt içi konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin 10 GB
Ne Öderim?45 TL / AY
Nasıl Alırım?DIJITAL MEDIUM yaz 4545‘e gönder
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.