Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ustody.com’dan hepinize merhaba Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası’nda 750 DK, 5000 SMS ve 3 GB internete ek; YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 2 GB, ayda sadece 39 TL !

Kampanyadan yararlanmak için Selfy’li olman ve Faturalı Sosyal SmallTarifesi’ne kayıtlı olman gerekli. Sosyal Small Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin.       

Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsin.

Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SOSYAL SMALL, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SOSYAL SMALL TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası
Ne Öderim?39 TL
Ne Alırım?Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
5 GB* Cepten İnternet*2 GB’ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım?SOSYAL SMALL yaz 4545‘e gönder

Kampanya detayları

  • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdiysen: aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 39 TL’dir.
  • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 49 TL’dir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.