Google Play’de 20 TL harcamanıza 10 TL hediye Kampanyası

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Google Play’de ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme seçen ve 23 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında ODUL yazıp 5955’e gönderdikten sorna Google Play’de tek seferde 20 TL üzeri harcama yapan Android kullanıcısı Turkcell müşterilerine Google Play’de geçerli 10 TL hediye edilecektir.

Google Play’de ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme seçen ve 23 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında ODUL yazıp 5955’e gönderdikten sonra Google Play’de tek seferde 20 TL üzeri harcama yapan Android kullanıcısı Turkcell müşterilerine Google Play’de geçerli 10 TL hediye edilecektir.

Kampanya detayları

  • Kazanılan 10 TL, kazanımından sonra 7 gün içerisinde Google Play’de Mobil Ödeme kullanılarak yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Bu süre içerisinde kullanılmayan tutar geçerliliğini yitirecektir
  • Hediye, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, indirim tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır. 
  • Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
  • Her kullanıcı kampanya suresince 1 kez ödül kazanabilir.
  • Kampanyaya başvuru SMS’i ücretsizdir.
  • Sadece Google Play Turkiye uzerinde yapilacak alisverislerde gecerlidir. Google Play’i kullanmak için, ilgili İçeriğe yönelik sistem ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayan, aktif internet erişimine ve uyumlu yazılımlara sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır. Google Play’i kullanmak için yaş kısıtlamaları geçerlidir.
  • Kazanılan odul başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak : https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/google-playde-20-tl-harcamaniza-tam-10-tl-hediye

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.