BİMcell 10 GB Cepten İnternet Paketi 34 TL

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ustody.com’dan hepinize merhaba kampanyaları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz BİMcell 10 GB Cepten İnternet Paketini alıp cep telefonunuzdan internete en ekonomik şekilde bağlanmak isteyenler için gerçekten uygun bir tarife.

10 GB cepten internet paketi için Bimcell 10GB yazıp 4551’e gönderdikten sonra paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.10 GB cepten internet paketini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı 34 TL kadar bakiye bulunması yeterlidir.

BimCELL 10 gb kampanya detayları

  • Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa internet kullanımı MB başına 50 kuruştur. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,00492KR ile ücretlendirilir.
  • Aylık internet paketleri 30 gün boyunca geçerlidir.
  • İnternet paketinde kullanılmayan internet miktarı kullanım süresi dolduktan sonra kullanılamaz.
  • İnternet paketleri 3G/GPRS/EDGE kullanımı BİMcell 3G/GPRS/EDGE şebekesinde geçerlidir. Uluslararası dolaşımda 3G/GPRS/EDGE kullanımı ayrıca ücretlendirilir.
  • KALANBIMCELL10GB yazıp 4551’e SMS göndererek internet paketinde kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.
  • Paketi aynı dönem içerisinde birden fazla alabilirsiniz.
  • Aylık internet paketleri iptal talebini iletmediğiniz sürece her ay veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Bu nedenle aylık internet paketlerini iptal etmek için IPTALBIMCELL10GB yazıp 4551’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz.
  • İnternet paketini iptal eden müşterilerimiz kalan haklarını paketlerinin son kullanım tarihine kadar kullanabilirler.
  • Detaylar www.bimcell.com.tr’de.

Kaynak : https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/bimcell-10gb-cepten-internet-paketi.aspx

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.